• 0342 360 12 00

 

Akademik Personel

Doç.Dr. Zeynep GÜNGÖRMÜŞ (Anabilim Dalı Başkanı)

Doç.Dr. Derya TANRIVERDİ

Doç.Dr. Özlem OVAYOLU

Doç.Dr. Simge ZEYNELOĞLU

Dr. Öğr. Üyesi Rabia SOHBET

Dr. Öğr. Üyesi Döndü ÇUHADAR

Dr. Öğr. Üyesi Sevgin SAMANCIOĞLU

Arş. Gör. Nilgün KATRANCI

Arş. Gör. Kadir BAYSOY

 

İletişim Bilgileri

Tlf: 0342 360 60 60

Dahili: 76724

E-posta: gsbf@gantep.edu.tr

 

Hemşirelik Anabilim Dalı altında Doktora programı ve beş yüksek lisans programı bulunmakta olup, bu yüksek lisans programları;

1. İç Hastalıkları Hemşireliği yüksek lisans programı (Tezli yüksek lisans programı ve II. Öğretim Tezsiz yüksek lisans programı)


2. Halk Sağlığı Hemşireliği yüksek lisans programı (Tezli yüksek lisans programı ve II. Öğretim Tezsiz yüksek lisans programı)            

                  
3. Pskiyatri Hemşireliği  yüksek lisans programı        (Tezli yüksek lisans programı ve II. Öğretim Tezsiz yüksek lisans programı)         


4. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği yüksek lisans programı (Tezli yüksek lisans programı)


5. Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği yüksek lisans programı (Tezli yüksek lisans programı ve II. Öğretim Tezsiz yüksek lisans programı)

 

İç Hastalıkları Hemşireliği yüksek lisans programı ve Psikiyatri Hemşireliği yüksek lisans programına 2001-2002 Eğitim Öğretim yılı I. döneminden itibaren öğrenci alınmaya başlanmıştır. Halk Sağlığı Hemşireliği yüksek lisans programına ise 2003-2004 Eğitim Öğretim yılı I. döeneminden itibaren öğrenci alınmaya başlanmış olup, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği yüksek lisans programına 2005-2006 Eğitim Öğretim yılı başından itibaren öğrenci alınmaya başlanmıştır. Doğum ve Kadın Hastalıkları yüksek lisans programına 2012 - 2013 eğitim öğretim yılından itibaren öğrenci alınmaya başlanmıştır. Yüksek lisans programlarının; Dersler ve içerikleri, öğrenci sayıları, mezunlar ve tez konuları ile ilgili bilgiler  ilgili programlarının sayfalarında bulunmaktadır.

 

Hemşirelik Anabilim Dalı Lisansüstü Ders Kataloğu

2017-2018 Eğitim Öğretim I. Yarıyılından İtibaren Geçerli Lisansüstü Ders Kataloğu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Tezli Lisans Programı Ders Kataloğuna Yeni Eklenen Dersler

(2018-2019 Eğitim Öğretim yılı II. Yarı Yılından itibaren Geçerli)

SEMİNER VE UZMANLIK ALAN DERS KODLARI VE AKTS KREDİLERİ İLE İLGİLİ DÜZENLEME (2017-2018 l.(Birinci) Yarıyılından itibaren geçerlidir.)